Naše detské centrum (súkromné jasličky) sa nachádza v tichom prostredí, neďaleko centra mesta  na Gemerskej ulici, v blízkosti nemocnice.

Naším zámerom je poskytnúť a vytvoriť ideálne prostredie, v ktorom by sa mohlo dieťa pohodlne a prirodzene učiť dôvere a socializácii a to všetko jemu vlastným tempom. Dieťa sa učí predovšetkým prostredníctvom hry a objavovania. A to je to, čo hlavne ponúkame - vymýšľanie hier a rôznych situácii, pomocou ktorých pomáhame dieťaťu spoznávať a objavovať okolitý svet.
Počas dňa v našom centre sa maximálne zameriavame na to, aby sme pomohli dieťaťu zorientovať a vysporiadať sa s rôznymi situáciami. Naším hlavným cieľom je viesť dieťa k tomu, aby si bolo vedomé vzťahov, ktoré bezpodmienečne vedú k abstraktnému mysleniu. Dôležitosť spoločenských kontaktov, na ktoré dieťa naráža a rieši počas dňa sú veľmi hodnotnými pre jeho výchovu a pomáhajú mu sa učiť žiť vo svete medzi ľuďmi, v skupine ľudí. Všetko vybavenie od zvukových hračiek až po lehátka pre najmenších sú pre ich vek adekvátne a ponúkajú dostatok slobody k objavovaniu a pohybu


Na dennej báze informujeme rodičov o aktivitách a napredovaní ich dieťaťa.


 
created by MochnackyCreative